Кубок Англії з футболу 1980—1981
Кубок Англії 1980—1981 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Тоттенгем Готспур (6-й раз) |
Віцечемпіон | Манчестер Сіті |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1980—1981 — 100-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вшосте титул здобув Тоттенгем Готспур.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
22 листопада | Енфілд | 3:0 | Вемблі |
22 листопада | Блекпул | 4:0 | Флітвуд Таун |
22 листопада | Честер Сіті | 1:2 | Барнслі |
22 листопада | Дарлінгтон | 0:2 | Бері |
22 листопада | Барнет | 2:2 | Майнгед |
25 листопада Перегравання | Майнгед | 1:2 | Барнет |
22 листопада | Бернлі | 1:0 | Скарборо |
22 листопада | Йовіл Таун | 2:1 | Фарнборо Таун |
22 листопада | Редінг | 1:2 | Фулгем |
22 листопада | Волсолл | 3:0 | Стаффорд Рейнджерс |
22 листопада | Джиллінгем | 2:1 | Дагенем |
22 листопада | Нортвіч Вікторія | 1:1 | Гаддерсфілд Таун |
25 листопада Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 6:0 | Нортвіч Вікторія |
22 листопада | Лінкольн Сіті | 1:0 | Гейтсхед |
22 листопада | Свіндон Таун | 3:2 | Веймут |
22 листопада | Транмер Роверз | 0:0 | Йорк Сіті |
25 листопада Перегравання | Йорк Сіті | 1:2 | Транмер Роверз |
22 листопада | Стокпорт Каунті | 0:0 | Шеффілд Юнайтед |
25 листопада Перегравання | Шеффілд Юнайтед | 3:2 | Стокпорт Каунті |
22 листопада | Вікем Вондерерз | 0:3 | Борнмут |
22 листопада | Кіддермінстер Гарріерз | 1:1 | Міллволл |
25 листопада Перегравання | Міллволл | 1:0 | Кіддермінстер Гарріерз |
22 листопада | Брентфорд | 2:2 | Еддлстоун-енд-Вейбрідж Таун |
25 листопада Перегравання | Еддлстоун-енд-Вейбрідж Таун | 2:0 | Брентфорд |
22 листопада | Нортгемптон Таун | 1:4 | Пітерборо Юнайтед |
22 листопада | Плімут Аргайл | 2:0 | Ньюпорт Каунті |
22 листопада | Галл Сіті | 2:1 | Галіфакс Таун |
22 листопада | Вімблдон | 7:2 | Вінзор-енд-Ітон |
22 листопада | Саутенд Юнайтед | 0:1 | Герефорд Юнайтед |
22 листопада | Ексетер Сіті | 5:0 | Літергед |
22 листопада | Сканторп Юнайтед | 3:1 | Гартліпул Юнайтед |
22 листопада | Блайт Спартанс | 2:1 | Бертон Альбіон |
22 листопада | Менсфілд Таун | 3:1 | Рочдейл |
22 листопада | Порт Вейл | 4:2 | Бредфорд Сіті |
22 листопада | Торкі Юнайтед | 2:0 | Бартон Роверз |
22 листопада | Воркінгтон | 0:0 | Карлайл Юнайтед |
1 грудня Перегравання | Карлайл Юнайтед | 4:1 | Воркінгтон |
22 листопада | Кеттерінг Таун | 1:1 | Мейдстоун Юнайтед |
26 листопада Перегравання | Мейдстоун Юнайтед | 0:0 | Кеттерінг Таун |
1 грудня Перегравання | Мейдстоун Юнайтед | 3:1 | Кеттерінг Таун |
22 листопада | Віган Атлетік | 2:2 | Честерфілд |
25 листопада Перегравання | Честерфілд | 2:0 | Віган Атлетік |
22 листопада | Бостон Юнайтед | 0:4 | Ротергем Юнайтед |
22 листопада | Гарлоу Таун | 0:2 | Чарльтон Атлетік |
22 листопада | Колчестер Юнайтед | 3:0 | Портсмут |
22 листопада | Грейвсенд-енд-Нортфліт | 1:2 | Сент-Олбанс Сіті |
22 листопада | Берско | 1:2 | Олтрінгем |
22 листопада | Мосслі | 1:0 | Кру Александра |
22 листопада | Саттон Колдфілд Таун | 0:2 | Донкастер Роверз |
22 листопада | Оксфорд Юнайтед | 1:0 | Олдершот |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
13 грудня | Енфілд | 2:0 | Герефорд Юнайтед |
13 грудня | Барнет | 0:1 | Пітерборо Юнайтед |
13 грудня | Бернлі | 1:1 | Порт Вейл |
16 грудня Перегравання | Порт Вейл | 2:0 | Бернлі |
13 грудня | Бері | 2:0 | Лінкольн Сіті |
13 грудня | Джиллінгем | 0:0 | Мейдстоун Юнайтед |
16 грудня Перегравання | Мейдстоун Юнайтед | 0:0 | Джиллінгем |
22 грудня Перегравання | Джиллінгем | 0:2 | Мейдстоун Юнайтед |
13 грудня | Донкастер Роверз | 2:1 | Блекпул |
13 грудня | Шеффілд Юнайтед | 1:1 | Честерфілд |
16 грудня Перегравання | Честерфілд | 1:0 | Шеффілд Юнайтед |
13 грудня | Транмер Роверз | 0:3 | Гаддерсфілд Таун |
13 грудня | Фулгем | 1:0 | Брентфорд |
13 грудня | Плімут Аргайл | 3:0 | Оксфорд Юнайтед |
13 грудня | Міллволл | 0:1 | Ексетер Сіті |
13 грудня | Галл Сіті | 1:1 | Блайт Спартанс |
16 грудня Перегравання | Блайт Спартанс | 2:2 | Галл Сіті |
22 грудня Перегравання | Галл Сіті | 2:1 | Блайт Спартанс |
13 грудня | Карлайл Юнайтед | 3:0 | Волсолл |
13 грудня | Вімблдон | 2:0 | Свіндон Таун |
13 грудня | Сент-Олбанс Сіті | 1:1 | Торкі Юнайтед |
17 грудня Перегравання | Торкі Юнайтед | 4:1 | Сент-Олбанс Сіті |
13 грудня | Сканторп Юнайтед | 0:0 | Олтрінгем |
15 грудня Перегравання | Олтрінгем | 1:0 | Сканторп Юнайтед |
13 грудня | Чарльтон Атлетік | 2:1 | Борнмут |
13 грудня | Ротергем Юнайтед | 0:1 | Барнслі |
13 грудня | Колчестер Юнайтед | 1:1 | Йовіл Таун |
17 грудня Перегравання | Йовіл Таун | 0:2 | Колчестер Юнайтед |
13 грудня | Мосслі | 1:3 | Менсфілд Таун |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
3 січня | Бері | 1:1 | Фулгем |
6 січня Перегравання | Фулгем | 0:0 | Бері |
12 січня Перегравання | Бері | 0:1 | Фулгем |
3 січня | Ліверпуль | 4:1 | Олтрінгем |
3 січня | Престон Норт-Енд | 3:4 | Бристоль Роверз |
3 січня | Саутгемптон | 3:1 | Челсі |
3 січня | Лестер Сіті | 3:0 | Кардіфф Сіті |
3 січня | Ноттс Каунті | 2:1 | Блекберн Роверз |
3 січня | Ноттінгем Форест | 3:3 | Болтон Вондерерз |
6 січня Перегравання | Болтон Вондерерз | 0:1 | Ноттінгем Форест |
3 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 3:0 | Грімсбі Таун |
3 січня | Дербі Каунті | 0:0 | Бристоль Сіті |
7 січня Перегравання | Бристоль Сіті | 2:0 | Дербі Каунті |
3 січня | Евертон | 2:0 | Арсенал |
3 січня | Іпсвіч Таун | 1:0 | Астон Вілла |
3 січня | Ньюкасл Юнайтед | 2:1 | Шеффілд Венсдей |
3 січня | Манчестер Сіті | 4:0 | Крістал Пелес |
3 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 0:0 | Тоттенгем Готспур |
7 січня Перегравання | Тоттенгем Готспур | 3:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
3 січня | Барнслі | 2:1 | Торкі Юнайтед |
3 січня | Мейдстоун Юнайтед | 2:4 | Ексетер Сіті |
3 січня | Вест Гем Юнайтед | 1:1 | Рексем |
6 січня Перегравання | Рексем | 0:0 | Вест Гем Юнайтед |
19 січня Перегравання | Рексем | 1:0 | Вест Гем Юнайтед |
3 січня | Манчестер Юнайтед | 2:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
7 січня Перегравання | Брайтон енд Гоув Альбіон | 0:2 | Манчестер Юнайтед |
3 січня | Норвіч Сіті | 1:0 | Кембридж Юнайтед |
3 січня | Плімут Аргайл | 1:2 | Чарльтон Атлетік |
3 січня | Галл Сіті | 1:0 | Донкастер Роверз |
3 січня | Вімблдон | 0:0 | Олдем Атлетік |
6 січня Перегравання | Олдем Атлетік | 0:1 | Вімблдон |
3 січня | Гаддерсфілд Таун | 0:3 | Шрусбері Таун |
3 січня | Менсфілд Таун | 2:2 | Карлайл Юнайтед |
6 січня Перегравання | Карлайл Юнайтед | 2:1 | Менсфілд Таун |
3 січня | Порт Вейл | 1:1 | Енфілд |
6 січня Перегравання | Енфілд | 3:0 | Порт Вейл |
3 січня | Лідс Юнайтед | 1:1 | Ковентрі Сіті |
6 січня Перегравання | Ковентрі Сіті | 1:0 | Лідс Юнайтед |
3 січня | Сток Сіті | 2:2 | Вулвергемптон Вондерерз |
6 січня Перегравання | Вулвергемптон Вондерерз | 2:1 | Сток Сіті |
3 січня | Пітерборо Юнайтед | 1:1 | Честерфілд |
6 січня Перегравання | Честерфілд | 1:2 | Пітерборо Юнайтед |
3 січня | Колчестер Юнайтед | 0:1 | Вотфорд |
3 січня | Бірмінгем Сіті | 1:1 | Сандерленд |
7 січня Перегравання | Сандерленд | 1:2 | Бірмінгем Сіті |
3 січня | Лейтон Орієнт | 1:3 | Лутон Таун |
3 січня | Свонсі Сіті | 0:3 | Мідлсбро |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
24 січня | Саутгемптон | 3:1 | Бристоль Роверз |
24 січня | Вотфорд | 1:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
27 січня Перегравання | Вулвергемптон Вондерерз | 2:1 | Вотфорд |
24 січня | Лестер Сіті | 1:1 | Ексетер Сіті |
28 січня Перегравання | Ексетер Сіті | 3:1 | Лестер Сіті |
24 січня | Ноттс Каунті | 0:1 | Пітерборо Юнайтед |
24 січня | Ноттінгем Форест | 1:0 | Манчестер Юнайтед |
24 січня | Мідлсбро | 1:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
24 січня | Евертон | 2:1 | Ліверпуль |
24 січня | Шрусбері Таун | 0:0 | Іпсвіч Таун |
27 січня Перегравання | Іпсвіч Таун | 3:0 | Шрусбері Таун |
24 січня | Рексем | 2:1 | Вімблдон |
24 січня | Ньюкасл Юнайтед | 2:1 | Лутон Таун |
24 січня | Тоттенгем Готспур | 2:0 | Галл Сіті |
24 січня | Манчестер Сіті | 6:0 | Норвіч Сіті |
24 січня | Фулгем | 1:2 | Чарльтон Атлетік |
24 січня | Барнслі | 1:1 | Енфілд |
28 січня Перегравання | Енфілд | 0:3 | Барнслі |
24 січня | Ковентрі Сіті | 3:2 | Бірмінгем Сіті |
24 січня | Карлайл Юнайтед | 1:1 | Бристоль Сіті |
28 січня Перегравання | Бристоль Сіті | 5:0 | Карлайл Юнайтед |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
14 лютого | Саутгемптон | 0:0 | Евертон |
17 лютого Перегравання | Евертон | 3:0 | Саутгемптон |
14 лютого | Ноттінгем Форест | 2:1 | Бристоль Сіті |
14 лютого | Вулвергемптон Вондерерз | 3:1 | Рексем |
14 лютого | Мідлсбро | 2:1 | Барнслі |
14 лютого | Іпсвіч Таун | 2:0 | Чарльтон Атлетік |
14 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 1:1 | Ексетер Сіті |
18 лютого Перегравання | Ексетер Сіті | 4:0 | Ньюкасл Юнайтед |
14 лютого | Пітерборо Юнайтед | 0:1 | Манчестер Сіті |
14 лютого | Тоттенгем Готспур | 3:1 | Ковентрі Сіті |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
7 березня | Ноттінгем Форест | 3:3 | Іпсвіч Таун |
10 березня Перегравання | Іпсвіч Таун | 1:0 | Ноттінгем Форест |
7 березня | Мідлсбро | 1:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
10 березня Перегравання | Вулвергемптон Вондерерз | 3:1 | Мідлсбро |
7 березня | Евертон | 2:2 | Манчестер Сіті |
11 березня Перегравання | Манчестер Сіті | 3:1 | Евертон |
7 березня | Тоттенгем Готспур | 2:0 | Ексетер Сіті |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 квітня | Манчестер Сіті | 1:0 дч | Іпсвіч Таун |
11 квітня | Тоттенгем Готспур | 2:2 дч | Вулвергемптон Вондерерз |
15 квітня Перегравання | Тоттенгем Готспур | 3:0 | Вулвергемптон Вондерерз |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1981
- Перегравання
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |